Witaj na naszej stronie!
Rezerwacja on-line - masz pytania? Zadzwoń
Polska na weekend
Stolice Europy
Cuda świata
Znane regiony
Popularne miejsca
Ciekawe wycieczki
Parki rozrywki
Wyjazdy dla rodzin
Wyjazdy dla grup
Wyjazdy we dwoje
 
Rezerwacja telefoniczna: tel: 334824000,
tel: 338298693, 338298694


Wyszukaj oferty
Podobne oferty
Cena: 1060 PLN
Termin: 2017-12-17 - 2017-12-24

Cena: 960 PLN
Termin: 2017-12-17 - 2017-12-24

Cena: 890 PLN
Termin: 2017-12-17 - 2017-12-24

Cena: 990 PLN
Termin: 2017-12-17 - 2017-12-24

Cena: 690 PLN
Termin: 2017-12-17 - 2017-12-24

Cena: 250 PLN
Termin: 2017-12-31 - 2018-01-01

Newsletter
Zapisz się do newslettera:

Tagi
włochy narty, HR-22211 Srima, narty z katowic, alpy włochy, zakwaterowanie Vodice, narty z gdańska, kwatera vodice, transfer na lotnisko, wczasy w chorwacji, narty z wrocławia, bilet lotniczy z transferem, dojazd vodice, montecampione samolotem, narty z poznania, Dojazd Chorwacja Vodice, przelot + transfer, narty samolotem, alpy włoskie, Jajaš Martina i Ina, hotel Vodice chorwacja, alpejska linia lotnicza, telefony Vodice, bilet lotniczy, narty z warszawy, Transport Vodice Chorwacja, Salzburg bus, narty z krakowa, przelot na narty, hotel vodice, samolotem na narty, wczasy Vodice chorwacja, tanio zakwaterowanie Vodice, bus vodice, valdisole samolotem, włochy samolotem livigno samolotem, Cypr, sestriere dojazd, Jajas Martina i Ina, Pitztal autokar, noclegi Vodice, val gardena bus, valdifassa samolotem, noclegi Vodice chorwacja, Chorwacja Vodice Autokar, wczasy w Vodice, dojazd szybko Vodice, val gardena przejazd, apartamenty vodice, dojazd tanio Chorwacja, Autokar do Chorwacji Vodice, val gardena autobus, dojazd do Vodice, Bus do Chorwacji Vodice, Chorwacja Vodice Transport, Busy Chorwacja Vodice, apartament prywatny, 3innen dolomites, apartament vodice, kwatera chorwacja, przejazd na narty, kontakty Vodice, kemping vodice, vodice w chorwacji, Vodice, sestriere przejazd, Karyntia przejazd, Karyntia bus, kontakty noclegi Vodice, chorwacja morze, informacje Vodice, nocleg w vodicach, Jak dojechać do Chorwacji?, Srima IV 5a, Bus Chorwacja Vodice, jak dojechać do vodic, Jak dostać się do Chorwacji?, portal turystyczny Vodice, tanio apartamenty Vodice, Berghotel, Karyntia dojazd, Chorwacja Vodice Linia, kemping chorwacja, dyskoteki vodice, dyskoteka vodice, Kurs językowy, sexten hotel, informator Vodice, noclegi w Vodice, Salzburg przejazd, hotel w vodicach, Salzburg dojazd, tanie noclegi Chorwacja, Autokar Vodice Chorwacja, dojazd do Francji, Sucic Mirela i Milan, bus do Francji, Srima III 71a i Srima III 71b, Pitztal dojazd, przejazd na narty do Francji, Pitztal bus, autokar Francja, Angielski, autokar sestriere, tanio Chorwacja, wakacje, Sučić Mirela i Milan, sesto hotel,
rda
OfertaTRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
- Sanatorium , z dojazdem Autokar

 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
 • TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
Adres tej strony:  
Symbol oferty:1/9281


Na skróty:
Lokalizacja: Ukraina - Truskawiec i okolice - Truskawiec
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Pobyt leczniczy / zdrowotny, Weekend, Sylwester, święta, Wielkanoc, Majówka
Rodzaj oferty: sanatorium, całoroczna oferta
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie: Sanatorium
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • sauna
 • Parking
 • Jadalnia
 • fryzjer
 • W mieście
 • Lekarz
 • Programy dietetyczne
 • Kantor walut
Touroperator: musisz się zalogować
świadczenia: CENA ZAWIERA: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie dietetyczne 3 x dziennie, ubezpieczenie KL, NW, zabiegi lecznicze według zaleceń lekarza sanatoryjnego, opiekę polskojęzycznego rezydenta, UWAGA! Wyjazdy z Wrocławia, Opola, Gliwic, Katowic, Olkusza, Szczecina, Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Nowej Soli, Chojnowa, Legnicy, Poznania, Leszna, Lodzi, Czestochowy, Radomia, Sandomierza, Stalowej Woli, Gdanska, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Lublina W DNIU POPRZEDZAJĄCYM rozpoczęcie turnusu.
Cena podstawowa Przemysl, pokój 2-osobowy, ubezpieczenie KL, NNW, osoba dorosła, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0 PLN
TRUSKAWIEC:
to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie oraz całym świecie, położony na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy.
Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych
(15 źródeł - Naftusia, Sofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne), złoża wosku górskiego, klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia w chorobach nerek (kamica), układu moczowego, chorobach wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, chorobach przewodu pokarmowego, cukrzycy, chorobach kobiecych i zapaleniach prostaty.
Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową,
a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, parki zdrojowe i czyste powietrze.
Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea.

W Truskawcu występują trzy zasadniecze czynniki wpływające na unikalność tego miejsca pod względem leczniczym. Po pierwsze: klimat i czystość powietrza.
Jest to podstawowy warunek dobrego wypoczynku
i rekonwalescencji kuracjuszy w sanatoriach. Truskawiec z racji tego, iż położony jest na Przedgórzu Karpackim nie posiada ostrego klimatu górskiego. Klimat Truskawca typowy jest więc dla Przedgórza Karpat Wschodnich: dość ciepłe lato, stosunkowo łagodna zima, wczesna wiosna, sucha i ciepła jesień.
W samej miejscowości oraz w jej okolicy nie funkcjonują żadne ośrodki przemysłowe, nie ma też żadnych czynników pogarszających jakość powietrza, skutkiem czego w Truskawcu możemy cieszyć się odpoczynkiem wśród wolnej od zanieczyszceń przestrzeni.
Kolejne czynniki, które wpływają na wyjątkowość tego miejsca to występujące tutaj wody lecznicze oraz swoista odmiana borowiny - ozokeryt.

Naftusia - najsłynniejsza i niepowtarzalna w swoich efektach woda mineralna Truskawca. Należy ona do wód słabo zmineralizowanych, w skład której wchodzi węglowodor wapień i magnez. Oprócz soli, zawiera szereg biologicznie czynnych ingredientów z nafty, której zawdzięcza swoją nazwę. Niektóre właściwości "Naftusi" tłumaczy się obecnością tych substancji, a także żelaza, litium, miedzi, rodonu, ołowiu i srebra. Podstawą wpływów Naftusi na organizm jest jej wyraźne działanie moczopędne, co sprzyja ługowaniu dróg moczowych z piasku i małych kamieni oraz usuwaniu z organizmu toksycznych produktów przemiany materii ciała. Akumulacja ostatnich występuje przy chorobach wątroby
i nerek, zaburzeniach metabolizmu itp. Naftusia normalizuje przemianę materii, poprawia stan funkcjonalny ośrodkowego układu nerwowego, ma właściwości żółciopędne. Szereg chorób żołądka
i jelit występuje na tle chorób wątroby, nerek, trzustki i innych narządów, a choroby przewodu pokarmowego z kolei mogą powodować choroby tych narządów. Dlatego znacznej liczbie pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego zażywanie Naftusi jest bardzo rekomendowane i pożyteczne.

Ozokeryt - Jest to naturalny żywicowy produkt z nafty. Zawiera oleje, neutralne żywice, asfalteny, azot, siarkę, żelazo, potas, sód, oraz czynne substancje biologicznie. Medyczny ozokeryt ma wysoką pojemność cieplną i niską przewodność cieplną. Podczas aplikacji (nałożenia) wosku na skórę, substancje, które go tworzą, działają
w określony sposób na pacjenta, tak przez układ nerwowy, jak i przez krew, do której wnikają w skórę przez niektóre z jego części składowych. Równie ważna jest możliwość kurczenia wosków mineralnych po schłodzeniu. Stopniowa kompresja przyczynia się do głębszego ocieplenia w miejscu, gdzie ozokeryt jest nałożony. Aplikacje wosku ziemnego działają przeciwzapalne i lekko znieczulająco, działają rozkurczowo, ograniczają pracę i funkcję wydzielniczą żołądka i jelit. Jako cieplna procedura działa uspokajająco na centralny układ nerwowy pacjenta. Ozokerytoterapia w Truskawcu używana jest i przy chorobach wątroby, dróg żółciowych, kamicy moczowej, skazach soli, chorobach stawów, chorobach ginekologicznych i układu nerwowego.
SANATORIUM DNIEPRO :
kompleks o standardzie turystycznym, położony ok. 450m od centrum Truskawca, składający się z dwóch obiektów: sanatorium Dniepro i hotelu Beskid. Na terenie Sanatorium Dniepro znajduje się wysokiej klasy baza diagnostyczna, co pozwala na wczesne zdiagnozowanie pacjenta i podjęcie właściwego leczenia (wszystkie zabiegi na miejscu), pijalnia wód mineralnych, jadalnia, bar, sala koncertowa, apteka, biblioteka, basen, sauna.
ZAKWATEROWANIE:
Pokoje1,2-osobowe z łazienką, TV i lodówką, standard turystyczny.
WYŻYWIENIE:
Wyżywienie 3 x dziennie - dietetyczne, serwowane.
CENA ZAWIERA:
transport, 7, 12 lub 19 noclegów w wybranym obiekcie, w pokoju STANDARD, wyżywienie 3 x dziennie, zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych, opiekę rezydenta polskojęzycznego, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż.
CENA NIE ZAWIERA:
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy), ubezpieczenia od chorób przewlekłych, dopłaty do pok. 1-os. oraz innych standardów, wycieczek fakultatywnych
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
SENTYMENTALNE WYCIECZKI DO LWOWA, STANISŁAWOWA, DROHOBYCZA
UWAGA!:
NA MIEJSCU DOSTĘPNE NIESTANDARDOWE ZABIEGI MEDYCZNE:
np. delfinoterapia, hirudoterapia (leczenie pijawkami), ozonoterapia, akupunktura i inne;
ORAZ TAŃSZE NIŻ W POLSCE USŁUGI:
medyczne, okulistyczne, kosmetyczne, stomatologiczne
(wykonanie koronki ok. 40 Euro, makijaż permanentny: usta/brwi ok. 40 Euro)
UWAGI DO TRANSPORTU:
TRANSPORT:
Autokar - przejazd w dwie strony
TRASY POŁUDNIOWE:
TRASA I
Wrocław* / Opole* / Gliwice* / Katowice* / Olkusz*/ Kraków / Tarnów / Dębica / Rzeszów / Łańcut / Jarosław / Przemyśl / Lublin*
TRASA II
na potwierdzenie
Szczecin* / Gorzów Wlkp.* /
Poznań* / Leszno* / Łódź* / Częstochowa* / Radom*
TRASY PÓŁNOCNE:
TRASA I
Gdańsk* / Bydgoszcz* / Toruń* / Warszawa*
UWAGA DO TRASY PÓŁNOCNEJ! przy turnusach 13 oraz 20 dniowych powrót w czwartek (zniżka za krótszy pobyt - 11/18 noclegów - 50 zł)
*Wyjazdy w dniu poprzedzającym rozpoczęcie turnusu.
Uwaga! W przypadku małej ilości chętnych możliwa jest realizacja transportem rejsowym , z ewentualną przesiadką lub transport mikrobusem, za dodatkową dopłatą.

Atrakcje:
Przewodniki:

Punkty LoyaltySystem:

  Zniżka przyznana w punktach dla klienta: 2% od wartości transakcji

Cash back 6% in points
termin dni typ oferty cena od osoby     SCHOWEK
2017-12-17 - 2017-12-24
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2017-12-17 - 2017-12-29
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2017-12-22 - 2017-12-29
Piątek - Piątek
8 katalogowa 860 PLN
zarezerwuj dodaj
2017-12-24 - 2017-12-31
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 860 PLN
zarezerwuj dodaj
2017-12-24 - 2018-01-05
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2017-12-29 - 2018-01-05
Piątek - Piątek
8 katalogowa 860 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-07 - 2018-01-14
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-14 - 2018-01-21
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-14 - 2018-01-26
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-21 - 2018-01-28
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-28 - 2018-02-04
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-01-28 - 2018-02-09
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-04 - 2018-02-11
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-11 - 2018-02-18
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-11 - 2018-02-23
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-18 - 2018-02-25
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-25 - 2018-03-04
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-02-25 - 2018-03-09
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-04 - 2018-03-11
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-11 - 2018-03-18
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-11 - 2018-03-23
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-18 - 2018-03-25
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-25 - 2018-04-01
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-03-25 - 2018-04-06
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-01 - 2018-04-08
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-08 - 2018-04-15
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-08 - 2018-04-20
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-15 - 2018-04-22
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-22 - 2018-04-29
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-22 - 2018-05-04
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-04-29 - 2018-05-06
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-06 - 2018-05-13
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-06 - 2018-05-18
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-13 - 2018-05-20
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-20 - 2018-05-27
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-20 - 2018-06-01
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-05-27 - 2018-06-03
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-03 - 2018-06-10
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-03 - 2018-06-15
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-10 - 2018-06-17
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-17 - 2018-06-24
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-17 - 2018-06-29
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-06-24 - 2018-07-01
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-01 - 2018-07-08
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-01 - 2018-07-13
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-08 - 2018-07-15
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-15 - 2018-07-22
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-15 - 2018-07-27
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-22 - 2018-07-29
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-29 - 2018-08-05
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-07-29 - 2018-08-10
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-05 - 2018-08-12
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-12 - 2018-08-19
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-12 - 2018-08-24
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-19 - 2018-08-26
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-26 - 2018-09-02
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-08-26 - 2018-09-07
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-02 - 2018-09-09
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-09 - 2018-09-16
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-09 - 2018-09-21
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-16 - 2018-09-23
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-23 - 2018-09-30
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-23 - 2018-10-05
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-09-30 - 2018-10-07
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-07 - 2018-10-14
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-07 - 2018-10-19
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-14 - 2018-10-21
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-21 - 2018-10-28
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-21 - 2018-11-02
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-10-28 - 2018-11-04
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-04 - 2018-11-11
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-04 - 2018-11-16
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-11 - 2018-11-18
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-18 - 2018-11-25
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-18 - 2018-11-30
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-11-25 - 2018-12-02
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-02 - 2018-12-09
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-02 - 2018-12-14
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1160 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-09 - 2018-12-16
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-16 - 2018-12-23
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-16 - 2018-12-28
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-23 - 2018-12-30
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 760 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-30 - 2019-01-06
Niedziela - Niedziela
8 katalogowa 860 PLN
zarezerwuj dodaj
2018-12-30 - 2019-01-11
Niedziela - Piątek
13 katalogowa 1260 PLN
zarezerwuj dodaj


Kallkulacja i rezerwacja
Proszę kliknij na wybrany termin i dokonaj kalkulacji.
Waluta PLN (kurs: 1 PLN = 1 PLN)
Proszę kliknij na wybrany termin i dokonaj kalkulacji.

grudzień 2017
17 22 24 29
styczeń 2018
07 14 21 28
luty 2018
04 11 18 25
marzec 2018
04 11 18 25
kwiecień 2018
01 08 15 22 29
maj 2018
06 13 20 27
czerwiec 2018
03 10 17 24
lipiec 2018
01 08 15 22 29
sierpień 2018
05 12 19 26
wrzesień 2018
02 09 16 23 30
październik 2018
07 14 21 28
listopad 2018
04 11 18 25
grudzień 2018
02 09 16 23 30


Długość pobytu 13 dni
C
8 dni
C
8 dni
E
13 dni
D
8 dni
A
Ubezpieczenie (obligatoryjne)
(*) ubezpieczenie KL, NNW
Miasto wyjazdowe (do wyboru)
JAROSŁAW 120 120 120 120 120
POZNAŃ 290 290 290 290 290
Bydgoszcz 340 340 340 340 340
(*) Przemysl 70 70 70 70 70
Warszawa 160 160 160 160 160
SZCZECIN 350 350 350 350 350
Kraków 150 150 150 150 150
LUBLIN 130 130 130 130 130
Wrocław 220 220 220 220 220
Olkusz 180 180 180 180 180
ŁAŃCUT 100 100 100 100 100
Częstochowa 270 270 270 270 270
Leszno 290 290 290 290 290
Toruń 340 340 340 340 340
Katowice 180 180 180 180 180
DĘBICA 130 130 130 130 130
Gliwice 180 180 180 180 180
ŁÓDŹ 270 270 270 270 270
Opole 200 200 200 200 200
Rzeszów 120 120 120 120 120
GORZÓW WLKP. 300 300 300 300 300
TARNÓW 150 150 150 150 150
Gdańsk 360 360 360 360 360
Radom 160 160 160 160 160
Pobyt w obiekcie (do wyboru)
(*) pokój 2-osobowy
standardowo dla osób: 2
pokój 1-osobowy 350 350 200 350 200
pokój 2-osobowy na dokwaterowanie
Rodzaj osoby (do wyboru)
(*) osoba dorosła 1090 1090 790 1190 690
Ubezpieczenie (opcjonalne)
ubezpieczenie od chorób przewlekłych 90 90 60 90 60
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3 % 3 % 3 % 3 % 3 %
Inne (obligatoryjne)
(*) Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0 PLN

Waluta PLN
Aktualne ceny z systemu S.A.R.T.
- cena usługi, podatku kalkulowana przy osobie lub gratis
(*) - kwota wliczona w cenę standardową

Komentarze (0)

Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
TravelGroup sp. z o.o. - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.


TRUSKAWIEC SANATORIUM DNIEPRO AUTOKAR
Oferta
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.